Zlati kapetan Goran Dragić je v občini Naklo v šolskem parku v sklopu projektov svoje fundacije, slavnostno otvoril že deveto košarkarsko igrišče, a prvo na Gorenjskem. Goran Dragić je ob otvoritvi povedal, da je, ko je bil star 10 let, igral košarko na takih igriščih, kot je to v Naklem, in sklepal prijateljstva ter sanjal, da bo igral profesionalno košarko. Ravnatelj Milan Bohinec se je ob odprtju zahvalil fundaciji Gorana Dragića, ki je s svojo vizijo in podporo omogočila, da bo igrišče služilo številnim generacijam otrok in starejših.
Goran Dragič slavnostno otvoril novo košarkarsko igrišče v Naklem
